پیوستن به ما

شرکت توسعه فناوری رفاه پردیس،فعال در زمینه خدمات بانکی (نرم افزاری و سخت افزاری ) محیطی مناسب برای علاقه مندان به کار در فضایی پویا،بروز و حرفه ای فراهم آورده است.

در خانواده توسعه فناوری رفاه پردیس جایی برای شما هم است.

در صورت تمایل رزومه کاری خود را به آدرس Jobs@Refah-Td.com ارسال نمائید.

فرایند جذب نیرو در توسعه فناوری رفاه پردیس

توسعه فناوری رفاه پردیس، نیروی انسانی را از مهم‌ترین سرمایه‌های خود می‌داند و برای این که بتواند انتخاب‌های درستی داشته باشد، فرایند دقیقی را برای جذب نیرو طراحی کرده است. برای این که تصویر روشنی از این فرایند به دست آورید، نگاهی اجمالی به مراحل آن می اندازیم.

 1. درخواست همکاری

  به هر شیوه‌ای که با توسعه فناوری رفاه پردیس آشنا شده باشید، نخستین گام برای پیوستن به خانواده توسعه فناوری رفاه پردیس، ارسال رزومه و ارسال فرم درخواست شغل در بخش «پیوستن به ما» است.

 2. بررسی اولیه رزومه

  رزومه شما با توجه به مواردی از جمله تجربیات کاری مرتبط با شغل درخواستی، دانش تخصصی، مهارت‌های حرفه‌ای، دانشگاه محل تحصیل، معدل ، شهر محل زندگی بررسی شده و به شرکت یا واحد مرتبط با شغل درخواستی شما ارجاع داده می‌شود.

 3. مصاحبه تخصصی

  در شرکت یا واحد مرتبط، یک یا دو مصاحبه تخصصی و رفتارشناسی توسط مدیران ارشد و متخصصان شغل مورد نظر انجام می‌گیرد که طی آن شایستگی‌های شما در ارتباط با شغل درخواستی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. نتایج این ارزیابی به واحد منابع انسانی توسعه فناوری رفاه پردیس اعلام می‌شود.

 4. پیش کمیته

  در واحد مدیریت منابع انسانی، رزومه شما در کنار برداشت‌های حاصل از مصاحبه‌ی تخصصی بررسی شده، امتیاز بدست آمده با دیگر متقاضیان شغل مورد نظر، مقایسه می‌شود. سپس، مناسب‌ترین گزینه‌ها به کمیته جذب نهایی معرفی می شوند.

 5. استخدام در توسعه فناوری رفاه پردیس

  به توسعه فناوری رفاه پردیس خوش آمدید!