ارائه طرح ها و سامانه های حوزه بانکداری اجتماعی

   بانکداری اجتماعی از جمله خدمات الکترونیکی قابل ارائه در حوزه بانکداری است که با فراهم نمودن خدمات مالی و بانکداری به عنوان یکی از اهداف اساسی خود نقشی شگرف در پیشرفت جامعه بشری در حال و آینده خواهد داشت. تمرکز بانکداری اجتماعی بر تأمین نیازهای اقتصادی جامعه است، به گونه¬ای که پایداری اجتماعی، فرهنگی، زیست¬محیطی و اقتصادی را نیز مدنظر داشته باشد.

طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای خاص

نیازسنجی، تحلیل، طراحی دقیق و مبتنی بر بررسی نیازهای مشتری که اولین گام و مهمترین گام در فرآیند تولید و پیاده سازی و استقرار سامانه های نرم افزاری در زمینه های مختلف بالاخص بانکداری می باشد را می توان یکی از اصلی ترین فعالیت ها و تخصص های شرکت دانست.

طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای مبتنی بر وب

امروز "نرم افزارهاي مبتني بر وب" شامل ابزارهاي محاسباتي قدرتمندي هستند كه علاوه بر اينكه ميتوانند به صورت توابع مستقل عمل كنند، قابليت ادغام با پايگاه داده ها و نرم‌افزارهاي كاربردي تجاري را نيز به خوبي دارا مي باشند. در حقيقت امروزه "نرم افزارهاي مبتني بر وب" مي توانند از یک صفحه وب ساده تا وب سایتهاي بسيار پيچيده كه تمامي اطلاعات قابل نمايش خود را توسط واكشي اطلاعات از پايگاه داده هاي مختلف و اعمال محاسباتي بر روي آنها تهيه مي كنند ، تشكيل شده باشند که هر كدام از اطلاعات و پردازش هاي روي آنها مي توانند جايي در اينترنت ، اينترانت و اكسترانت در گوشه اي از دنيا قرار گرفته باشد.

طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای مبتنی بر موبایل

از برنامه های موبایل می توان برای گسترش کسب و کارهای نوپا یا ورود به حوزه های تجارت، سلامت، بانکداری، سیستم های دولتی و فروشگاه های اینترنتی، سیستم های آموزش، سیستم های حقوقی، توسعه اجتماعی و بسیاری از موارد دیگر استفاده نمود.

طراحی و پیاده سازی هوش تجاری

سیستم های هوش تجاری (BI) می توانند به شرکت ها در شناسایی روندهای بازار و مشکلاتی که باید مورد توجه قرار بگیرند، کمک نمایند. هوش کسب و کار (BI) مجموعه‌ای از نظریات، روش‌ها، فرایندها، معماری‌ها و فناوری‌هایی است که برای تبدیل داده خام به اطلاعات مفید و معنادار استفاده می‌شود. هوش کسب و کار مقادیر بزرگی از اطلاعات را برای شناسایی و توسعه فرصت‌های جدید بکار می‌گیرد. بهره بردن از فرصت‌های جدید و اعمال یک استراتژی اثربخش می‌تواند مزیت بازار رقابتی و پایداری بلندمدت به ارمغان بیاورد.

طراحی و اجرای پروژه های انبار داده و داده کاوی

داده کاوی به بهره‌گیری از ابزارهای تجزیه و تحلیل داده‌ها به منظور کشف الگوها و روابط معتبری که تا کنون ناشناخته بوده‌اند اطلاق می‌شود. این ابزارها ممکن است مدلهای آماری، الگوریتم‌های ریاضی و روش‌های یاد گیرنده (Machine Learning Methods) باشند که کار این خود را به صورت خودکار و بر اساس تجربه‌ای که از طریق شبکه‌های عصبی (Neural Networks) یا درخت‌های تصمیم گیری (Decision Trees) به دست می‌آورند بهبود می‌بخشد.