پشتیبانی

امروزه سیستم های نوبت دهی اتوماتیک در دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند .کاربرد این نوع سیستم ها برای تمامی مراکزی که تعدد ارباب رجوع دارند بسیار مفید و لازم است . تحقیقات نشان داده است که سیستم نوبت دهی نه تنها به راندمان کار سازمان می افزاید بلکه از تاثیرات منفی روحی و روانی در محیط کار به میزان قابل ملاحظه ای می کاهد .
  • استقرار

    افزایش بهره وری و راندمان کار یکی از مهمترین ارکان هر سازمان میباشد. از این رو شرکت توسعه فناوری رفاه پردیس توجه ویژه ای نسبت به نصب و استقرار سیستم های نوبت دهی در راستای بهینه کردن کارها دارد.

  • آموزش

    ما باور داریم که آموزش نقطه‌ی آغاز بهره‌وری است. داشتن کاربرانی ماهر و آموزش دیده به شما امکان می‌دهد که بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری خود در خرید محصولات توسعه فناوری رفاه پردیس ببرید و شناخت بهتری از نیازهای خود و چگونگی پاسخگویی به این نیازها بدست آورید.

  • نگهداری

    توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی مشتریان در دستور کار مدیران و کارکنان قرار گرفته است. به همین خاطر است که عزم سازمانی نظام ‌یافته‌ای برای افزایش روزافزون میزان خوشنودی مشتریان در سطح گروه وجود دارد که توانسته است با برنامه‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن، نتایج درخشانی به بارآورد.